DROP_SHIPPING


            Dropshipping to bardzo wygodna metoda sprzedaży przez internet.

dropsipping

                                                                                          Dropshipping

to sieć producentów i firmy, która zna marketing internetowy i ich produkty sprzedaje. Dropshipping polega na tym że firma internetowa ( sklep internetowy ) sprzedaje towar umieszczony w magazynie wytwórcy, producenta. Taki jest model logistyczny tej metody. Model oczywiści można modyfikować.

Jest szczególnie wygodna dla producentów. Nie muszą się zajmować reklamą i całym
marketingiem swojego przedsięwzięcia. Jest bardzo korzystna dla firmy internetowej. Może ona  zająć się wyłącznie marketingiem internetowym. Poza tym wytwórca będzie posiadał znacznie większą wiedzę o magazynowaniu wytwarzanego przez siebie towaru.

Warunki

Zapraszamy do współpracy wszystkich wytwórców „ żywności prosto od rolnika „ - nasze warunki są następujące :
1. Proces sprzedaży oferowanego w tej metodzie towaru jest następujący: zamówienie na naszej stronie towaru, łącznie z zapłatą – wysyłka zamówienia do wytwórcy, łącznie z zapłatą pomniejszoną o naszą prowizję, żądamy za nasze usługi od 5 – przy dużym zamówieniu, do 20 procent przy małych zamówieniach.
2. Ceny publikowane w na nasze stronie www, bazarek.org , muszą być takie same jak publikowane w internecie ceny wytwórcy, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi od nas towaru, jak znajdzie taki sam, po niższej cenie.
3. Za jakość wysyłanego towaru i wszystkie aspekty związane z wysyłką odpowiada wytwórca, który towar wysyła.

 

W tym miejscu należy podkreślić że jakość towaru a wrażenia kulinarne to dwie różne sprawy, jakość towaru można określić optycznie i tylko to można reklamować, wrażeń kulinarnych nie można reklamować.

 

Oczywiście przy sprzedaży innymi kanałami wytwórca ma prawo stosować dowolne ceny. Wszystkim wytwórcom współpracującym z nami oferujemy umieszczenie za darmo na naszej stronie baneru reklamowego, przekierowującego na stronę wytwórcy, jeżeli taka istnieje, jeżeli nie istnieje chętnie zrobimy stronę.

Projekt umowy.

W razie zainteresowania współpracą, wysyłamy projekt umowy o DRPOPSIPING , ( nie ma jeszcze polskiej nazwy ). Wytwórca współpracujący z nami będzie zobowiązany podpisać umowę o DROPSHIPPING. Projekt umowy będzie można edytować żeby dopisać swoje warunki.

Zapraszamy producentów „ żywności prost od rolnika „ do współpracy. Informujemy że na naszej stronie, w celu sprzedaży jak największej ilości towaru będziemy stosować nowoczesny marketing internetowy. Tzn,np: S E O , gratis czyni cuda, ekspert radzi. Na pewno współpraca przyniesie korzyści obu stronom.

Na koniec chcemy zacytować fragment ustawy o „ Rolniczej sprzedaży detalicznej”:

żywność prosto od rolnika

Sklep internetowy to, według nas miejsce jak najbardziej przeznaczone do handlu .

Jeszcze raz zapraszamy do współpracy.

Bazarek