DROP_SHIPPING


            Dropshipping to bardzo wygodna metoda sprzedaży przez internet.

dropsipping

                                                                                          Dropshipping

to sieć producentów i firmy, która zna marketing internetowy i produkty wytwórców sprzedaje. Dropshipping polega na tym że firma internetowa ( sklep internetowy ) sprzedaje towar umieszczony w magazynie wytwórcy, producenta. Taki jest model logistyczny tej metody. Model oczywiści można modyfikować.

Jest szczególnie wygodna dla producentów. Nie muszą się zajmować reklamą i całym
marketingiem swojego przedsięwzięcia. Jest bardzo korzystna dla firmy internetowej. Może ona  zająć się wyłącznie marketingiem internetowym. Poza tym wytwórca będzie posiadał znacznie większą wiedzę o magazynowaniu wytwarzanego przez siebie towaru.

Każdemu współpracującemu z nami wytwórcy produktów " prosto od rolnika " oferujemy podstronę z ofertą wytwórcy ( tzw.soft do sprzedaży online ) oraz administrowanie ( aktualizacja, konserwacja strony - zapewniamy że na pewno wszystko będzie działać ) tą stroną.

Warunki

Zapraszamy do współpracy wszystkich wytwórców „ produktów tzw. zielonych „ - nasze warunki są następujące :

1. Proces sprzedaży oferowanego w tej metodzie towaru jest następujący: zamówienie towaru na naszej stronie, łącznie z zapłatą – wysyłka zamówienia do wytwórcy albo hurtownika, łącznie z zaliczką w wysokości od 40 m% wartości zamówienia, pozostałą część zapłaty za wysłany towar, wytwórca otrzyma po odbiorze przez klienta wysłanej paczki, co będziemy mogli ustalić po udostępnieniu mam K O D - u śledzenia przesyłki. Łączna suma za zmówiony towar będzie pomniejszoną o naszą prowizję, żądamy za nasze usługi od 5 – przy dużym zamówieniu, do 25 procent przy małych zamówieniach.

2. Użytkownik serwisu ( wytwórca, sprzedający na stronach serwisu ) po wysłaniu paczki z towarem zobowiązuje się przekazać nam K O D śledzenia paczki, dzięki któremu będziemy mogli ustalić czy paczka dotarła do klienta, co będzie podstawą do wypłaty pozostałej części zapłaty za wysłany towar.

3. Publikowane w internecie ceny wytwórcy muszą być takie same, lub większe od cen publikowanych na nasze stronie www bazarek.org , bo nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi od nas towaru, jak znajdzie taki sam, po niższej cenie.

4. Za jakość wysyłanego towaru i wszystkie aspekty związane z wysyłką odpowiada wytwórca, który towar wysyła.

 

W tym miejscu należy podkreślić że jakość towaru a wrażenia kulinarne to dwie różne sprawy, jakość towaru można określić optycznie i tylko to można reklamować, wrażeń kulinarnych nie można reklamować.

 

Oczywiście przy sprzedaży innymi kanałami wytwórca ma prawo stosować dowolne ceny.

Projekt umowy.

W razie zainteresowania współpracą, wysyłamy projekt umowy o DRPOPSIPING , ( nie ma jeszcze polskiej nazwy ). Wytwórca współpracujący z nami będzie zobowiązany podpisać umowę o DROPSHIPPING. Projekt umowy będzie można edytować żeby dopisać swoje warunki.

Zapraszamy producentów „ żywności prost od rolnika „ do współpracy. Informujemy że na naszej stronie, w celu sprzedaży jak największej ilości towaru będziemy stosować nowoczesny marketing internetowy. Tzn,np: S E O , gratis czyni cuda, ekspert radzi. Na pewno współpraca przyniesie korzyści obu stronom.

Na koniec chcemy zacytować fragment ustawy o „ Rolniczej sprzedaży detalicznej”:

żywność prosto od rolnika

Internet to, według nas miejsce jak najbardziej przeznaczone do handlu .

Jeszcze raz zapraszamy do współpracy.

Bazarek