Rugulamin ogłoszeń


 1. 1. Serwis działa na podstawie ustawy " O ochronie danych osobowych " z dnia 29 sierpnia 1997 r. i ustawy " O świadczeniu usług drogą elektroniczną " z dnia 18 lipca 2002 r.
 2. 2.  Wszystkie standardowe ogłoszenia są bezpłatne, płatne są promowane, wyróżnione ogłoszenia.
 3. 3.  Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do usunięcia lub nieopublikowania wpisu bez podania przyczyny.
 4. 4. Treść wpisu można w każdej chwili zmienić, należy w tej sprawie skontaktować się z operatorem serwisu , adres: jan.novak@gazeta.pl, lub edytować wpis ( tylko w przypadku założenia konta w serwisie ). 
 5. 5. Każdy ogłoszeniodawca może zamieścić w serwisie wpisy w innych kategoriach.
 6. 6. Wpisy publikowane w innych rubrykach też są są bezpłatne.
 7. 7.  Każdy użytkownik serwisu zgadza się na przetwarzanie przez właściciela serwisu, w celu realizacji głównego celu istnienia serwisu ( komunikacja użytkowników serwisu ), informacji ( adres e_mail, telefon, numer scype ) wysłanych przy pomocy zamieszczonych na stronach www serwisu formularzy kontaktowych, w tym formularza do rejestracji.
 8. 8. Odznaczenie przycisku " akceptuję regulamin " zamieszczonego na stronie : dodaj firmę", albo " Listing Form " - ang. oznacza - jest równoznaczne z zawarciem umowy elektronicznej dotyczącej publikacji wpisów.
 9. 9. Aby zamieścić ogłoszenie nie jest wymagane konto użytkownika, ale założenie konta umożliwia późniejszą edycję wpisu w celu jej zmiany.
 10. 10.  Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za teść zamieszczanych publikacji, zwłaszcza za błędy w informacjach kontaktowych.
 11. 11. Administrator serwisu informuje użytkowników że wszelkie informacje wysyłane za pośrednictwem formularzy kontaktowych zamieszczonych na stronach serwisu są kopiowane i na serwerze właściciela serwisu jest kopia tych informacji.
 12. 12. Ogłoszeniodawca ponosi odpowiedzialność za treść zamieszczonego wpisu.
 13.